DENİZLİ İL MEM ARGE

"Sağlıklı Zihinler Projesi" Uzaktan EğitimleriPamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı ile Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen "Eğitimde İş Birliği" protokolü ile birbirine kaynaklık eden kurumların eğitimde iş birliği yaparak resmi temel eğitim ve ortaöğretim kademelerindeki öğrencilerin ve velilerin psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri, özel eğitim hizmetleri ve ruh sağlığı hizmetlerinden etkin bir şekilde faydalanması, akademisyenlerin ve öğretmenlerin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunması, öğretmenlerin mesleki ve akademik gelişimlerine katkı verilmesi amaçlanmaktadır.  
     
Bu protokol ile eğitimde iş birliğine yönelik  Merkezefendi ve Pamukkale ilçelerinde belirlenen ilkokullarda görev yapan öğretmenlere, Pamukkale Üniversitesi Dekanlığı ve Merkezefendi/Pamukkale Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından özel eğitim ile ilgili bilgilendirme yapılması faaliyetleri planlanmıştır. 
     
 Pamukkale üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları A.D. da görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BÜBER, Dr. Öğr. Üyesi Ömer BAŞAY ve Merkezefendi/Pamukkale Rehberlik ve Araştırma Merkezi PDR Bölüm başkanları Orhan ÖKSÜZ ve Ahmet URHAN tarafından belirlenen ilkokullarımızdaki öğretmenlerimize özgül öğrenme güçlüğü ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. Mart ayı boyunca haftada iki gün uzaktan eğitim şeklinde seminerler verilmektedir.

 

  18-03-202118-03-2021

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ 29 EKİM BULVARI 50.SOKAK NO.2 MERKEZEFENDİ / DENİZLİ - 0 258 265 55 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.