DENİZLİ İL MEM ARGE

Okullarımızda "Okuyan Denizli" Evde Kitap Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Paylaşma Ve Uygulama Projesi Uygulanmaya Başladı

Okullarımızda

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak tüm okul kademelerimizde "Okuyan Denizli" Evde Kitap Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Paylaşma ve Uygulama Projesi'ni başlattık. Projeyle öğrencilerimiz, öğretmenlerinin rehberliğinde evlerinde ders saatlerinin dışında aileleriyle birlikte yaparak yaşayarak okuma, yazma, dinleme, konuşma ve uygulama etkinliklerini gerçekleştireceklerdir. Proje dahilinde okul yönetimleri tarafından öneri niteliğinde, haftanın her günü için bir kitap okuma saati planlaması ve haftada en az bir etkinlik olmak üzere haftalık kitap okuma etkinlikleri planlanacaktır. Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Vizyon Belgesi ve öğretim programlarının doğrultusunda hazırlanacak olan kitap okuma saatleri ve kitaplarla ilgili etkinliklerin neslimizin gelecek timsalleri olan öğrencilerimizi hayata hazırlayacağı ve onlara ufuk açıcı olacağı düşünülmektedir.

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ 29 EKİM BULVARI 50.SOKAK NO.2 MERKEZEFENDİ / DENİZLİ - 0 258 265 55 54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.